Focení

Mým cílem je, zdůraznit a zachytit Vaši krásu, kterou vidím skrz fotoaparát. Chci Vám ukázat jak jste krásná a chci Vám vytvořit nejkrásnější portréty, jaké jste kdy měla! Snažím se, aby bylo Vaše fotografování bezstarostné, zábavné a  stalo se  zážitkem.

Ráda bych, aby vytvořené fotografie měly pro Vás význam a nalezly místo ve Vašem srdci i domě. Věřím, že portrét by měl být více než jen fotografie. 

Proto přistupuji k focení možná trochu "starodávně".  Nynější móda udává směr pouze elektronické fotografie. Toto není moje srdeční záležitost! Myslím si, že fotografie si zaslouží být reprodukováná na kvalitní papír či plátno, abyste se k ní mohli kdykoliv vrátit pohledem i hmatem, neboť to v myslích vyvolává vzpomínky. Proto v mých balíčcích naleznete každou fotografii vytištěnou. Mým snem je vytvářet obrazy z jednotlivých portrétu, které budou zdobit zdi Vašich domovů.

 

Průběh focení:

Konzultace pro vytvoření "snového portrétu"

Na Vaší první konzultaci, budeme diskutovat o detailech, jako jsou styl focení, časový harmonogram, jaké oblečení atd. Pokusím se zodpovědět všechny Vaše otázky tak, abyste při focení byli uvolnění a na vše připraveni. 

Příprava vizážistkou

Profesionální vizážistka Vám upraví vlasy např. natočí, vytvoří drdol atd. Zároveň Vám vytvoří makeup, vhodný k vybranému stylu focení. Samozřejmě dle Vašich požadavků.

Focení

Samotné focení probíhá cca 1,5 až 2 hodiny. Snažím se vytvořit fotografie min. ve dvou stylech. Vše závisí na časové náročnosti, kterou jsme domluvili na prvním setkání.

Výběr fotografií

Opět se potkáme, abyste si mohla vybrat své fotografie. I toto dělám trochu netradičně. Fotografie k úpravě vybírám já. Pro Vás připravím větší množství fotografií, než je uvedené v balíčku, abyste si mohla vybrat jen ty nejlepší.

Balení

Aby vše bylo dokonalé, tak musí být i balení. Proto Vámi vybrané fotografie si ihned po výběru odnesete v luxusní krabičce.